Hakkımızda

Gaia Design Art Hakkında

Gaia Design Art Hakkında

GAIA design art, pandemi süreciyle birlikte e-ticaret ve online satışların hız kazandığı bu dönemde tüketicilere kaliteli hizmet sunmak amacıyla kurulmuş, uzun yıllardır sektörde olan bir internet satış mağazasıdır. Temel amacı, tüketiciye kaliteli, güvenilir ve tam zamanlı teslimat sağlamaktır. Tüketicinin arz ve taleplerine zamanında geri dönüşler ile problem çözme ve tüketici odaklı bir yaklaşımla çalışmayı temel alır. Hiçbir ürün zararlı madde veya malzeme içermez. Çerçevelerimiz Ayaus ve Çam ağacı kullanılarak üretilmektedir. Kanvas tablolar %100 pamuk içerir. Çıktığımız bu yolculukta bir diğer önemli konu da doğayı korumak ve geri dönüşüme katkıda bulunmak.

YAŞANABİLİR BİR DÜNYA İÇİN SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRÜN KULLANIMINI TEŞVİK ETMEK TEMEL İLKELERİMİZDEN BİRİDİR

Kaliteli Ürün

Kendimiz için tercih etmeyeceğimiz kalitedeki ürünlere, raflarımızda ve internet sitemizde yer vermeyiz.

%100 Müşteri Odaklılık

Tüm soru ve önerileriniz için hafta içi ve Cumartesi 08:00 – 20:00 arasında
+90 (534) 790 95 56 ’den bize ulaşabilirsiniz.

365 Gün Uygun Fiyat

Gaia Design Art agresif kampanyalara fon ayırmak için yüksek seviyeden fiyatlama yapmaz. Müşterilerine ‘sürekli uygun fiyat’ sunmayı hedefler.

Vizyonumuz

Doğa’yı korumak birincil hedefler arasından yer alan GAIA ‘da Dünyada en çok sevilen tercih edilen, doğanın ve yaşam alanlarının birleştiğiev-yaşam tarzı markası olmak.

Misyonumuz

GAIA’da doğayı korumak asıl amacımız. Sürdürülebilir bir Dünya’nın önemini biliyoruz. Doğaya değer veriyor, ürünlerimizde katkı maddesi kullanmıyoruz. Doğa’nın ve sizin sağlığınızı gelecek nesillere aktarmak istiyoruz.

Değerlerimiz

GAIA’da kültürün en önemli parçası;

Güvenirlilik, Müşteri Odaklılık, Sürdürülebilirlilik, Hedef Odaklılık, Dayanıklılık, Yenilikçilik, Esnek teknololjik gelişmeleri takip eden öğrenen ve gelişen bir kültürdür.

Sizin için ne yapabiliriz?

Kişiye özel olarak baskıya aldığımız ürünlerin tekrar satışı mümkün olmadığı için kapıda ödeme seçeneği sunamıyoruz.

EFT/Havale ya da kredi kartınız ile 3D güvenlikli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Banka havalesinde açıklama yazmayı unutmayın.

Siparişinizi aynı gün ve ya ertesi iş gününde kargolamaya özen gösteriyoruz. Yoğunluğa bağlı olarak sipariş verirken canlı destek ve ya whatsapp hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Siparişlerinizi MNG Kargo güvencesi ile Türkiye’nin her yerine kargoluyoruz.

Tüm siparişlerinizde kargo bedeli ödemezsiniz, kargo ücretsizdir.

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Bize Yazın